LOKALNE GRUPY RCS:
Nowa strona RCS

Drodzy Użytkownicy portalu RCS

Drodzy Użytkownicy portalu RCS!

Portal RCS jest, z racji na głoszone wartości, "solą w oku" dla wielu osób, które chciałyby tu siać zamieszanie.

W związku z przykrą sytuacją, jaka miała ostatnio miejsce na naszym portalu (nie po raz pierwszy), prosimy o szczególną ostrożność wobec zupełnie nieznanych Wam osób, które zapraszają Was do znajomych i chcą z Wami później korespondować, a nawet się spotkać. Nie podawajcie im w żadnym wypadku Waszych danych: maili, gg, nr telefonów, adresów, to nie są informacje, które podaje się każdemu, kto tego chce. Zdarza się, że te osoby dopiero po pewnym czasie ujawniają swoje prawdziwe intencje. Nie odpowiadajcie na żadne ich pytania o sprawy osobiste. Im bardziej ktoś pisze „możesz mi zaufać”, tym bardziej jest to podejrzane, bo zaufania nie zdobywa się słowami.

Jeśli ktoś będzie Was wypytywał o dane kontaktowe i sprawy osobiste, pisał, że szuka żony/męża, skontaktujcie się z nami przez zakładkę „kontakt” i zapytajcie, czy ta osoba jest nam znana, wiarygodna. Informujcie nas o podejrzanych użytkownikach.

Przyjaciół i znajomych szukajcie przede wszystkim we wspólnotach, w życiu. Kto szuka i znajduje przyjaciół w realnym życiu, nie ma już potrzeby uciekać w wirtualne znajomości i tracić na nie czas:) dobrze wykorzystujcie Waszą młodość i rozsądnie korzystajcie z internetu, by potem nie żałować zmarnowanego czasu, sił i emocji pokładanych w nieodpowiednich, nieznanych tak naprawdę osobach.

Z Jezusem!

Administratorzy